ארונות הזזה

ארונות הזזה מעוצבים במראה יוקרתי

עיצוב יוקרתי מהו? האם מדובר בטרנד או דווקא בבחירה ודרישה של מרבית הצרכנים? לאחרונה ניתן לראות כי חומרים כמו זכוכית או מתכת שקופה וחומרים בסגנון מראה יוצרים לעצמם שם בתחום המקוריות והיוקרה בעיצוב פנים הבית.

אתרי נופש רבים נוטים לבחור ארונות הזזה גם כחלק מהמראה המלוטש שלהם וגם כחלק מהאפקטיביות והקלות שלהם לתפקד כארונות קיר ביתר קלות ובאופן מגושם הרבה פחות בהשוואה לארון הדלתות המסורתי. רבים מדווחים ומציינים כי ארון הזזה בסגנון זה משווים מראה קלאסי ושוברים את המראה הכבד בדרך כלל של ריהוט חדרי השינה השונים, ובכך מעניקים לחלל מראה רענן ופתוח הרבה יותר.

לצפייה בקטלוג ארונות הזזה לחץ כאן

ארונות הזזה

ארונות הזזה

ארונות הזזה בעיצוב זכוכית עמידה

הראל ארונות הזזה בעיצוב זכוכית ועיצוב מראה הם בין הארונות המבוקשים ביותר בתחום ארונות ההזזה בכלל והארונות המעוצבים בפרט. רבים אינם בודקים באופן מספק את בטיחות חומרי הגלם, בעיקר מחוסר המודעות לסכנות והרצון לחסוך. כמובן שפרמטר התקציב משחק פה תפקיד חשוב וברור שסגנון זה אכן מאוד מושך את העין. אבל כדאי לדעת שקיימות חברות לייצור ארונות אשר מעניקות אפשרויות להתאמת מחירים ותשלומים נוחים המייצרות ארונות מחומרים בטיחותיים ועמידים בפני שבר, שריטה וסדק.

אם בחרתם לרכוש ארונות הזזה בסגנון זכוכית ו/או בסגנון מראה, פעלו על פי כל תנאי הבטיחות וודאו כי מדובר בחומר גלם שאינו שריט וקל לניקוי במקרים של כתמים וטביעות אצבע.

עיצוב וחיפויים משתנים בדגמי ארונות הזזה

קיימים ארונות הזזה בעיצובים שונים וביניהם תוכלו למצוא גם ארונות בעלי שיבוצים וחיפויים שונים – חלקיים או מלאים. לקוחות רבים מעוניינים בעיצובים מקוריים ונועזים יותר, כאלה ניתן לקבל בחנויות מובילות לייצור ארונות הזזה שידעו לאפיין את ארון ההזזה בהתאם לטעם ולרצון שלכם. חיפויים אלה, גם הם דורשים עין בוחנת ועבודה מקצועית ביותר כתוצאה מהחשש פן ייפלו תוספות הפרזול והעיצוב. נכון הדבר שבעת ההתפרקות של אותם חיפויים תשארו עם ארון תקין לכל דבר אבל אל לנו לשכוח כי מדובר בתוספת מחיר משמעותית שחשוב מאוד שתצדיק את עצמה.

כיצד בוחרים ארון הזזה לעיצוב חדר שינה קיים?

עיצוב חדר השינה הוא אינו נושא זול בדרך כלל, ולכן, מומלץ לבצע אותו בהדרגה. רבים טוענים כי העיצוב ההדרגתי יוצר חוסר הרמוניה ובלבול. יחד עם זאת, איש מקצוע איכותי ידע להתאים לכם את הפריטים והעיצובים הנכונים שיאפשרו לכם לעבור את השינוי באופן כזה שלא ייצור סרבול עיצובי ואפילו לא זמני בחדר השינה. העיצוב ההדרגתי יכול להיות מבחינת גוונים משלימים שלא יצרו מראה שיצא מהקשרו אבל עדיין כזה אשר אכן יביא למראה משתנה בחדר השינה.

לעומת זאת סגנון העיצוב ישתנה באופן מעודן ויאפשר לכם ליצור בהדרגה את אותו השדרוג עליו אתם חולמים כבר שנים אבל לא יכולים להרשות לעצמכם.

למשל, בחירת ארון בעיצוב מראה בגוון שאינו רחוק מהגוון הקיימים בחדר ישתלב באופן מושלם כמעט בכל חדר כתוצאה מהמבנה הנייטראלי אך המרשים שלו.

חשוב מאוד להתאים את גודל הארון לגודל ומבנה החדר למניעת מראה מגושם ומסורבל.

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.